Warning: Declaration of SLB_Lightbox::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 7

Warning: Declaration of SLB_Themes::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.themes.php on line 9
Kolejne klubowe mistrzostwo Wielkopolski kadetek TTS Trzemeszno | Trzemeszeńskie Towarzystwo Sportowe

Kolejne klubowe mistrzostwo Wielkopolski kadetek TTS Trzemeszno

table-tennis

Na rozegranych 27 kwietnia br. w Poznaniu mistrzostwach Wielkopolski kadetek Zuzanna Jatczak i Daria Skulska odniosły sukces, który nie ma precedensu w historii Trzemeszna, a być może i całego powiatu gnieźnieńskiego. Oto bowiem w zeszłym roku te same dziewczyny wywalczyły po raz pierwszy klubowe mistrzostwo Wielkopolski w tej kategorii wiekowej, a w tym roku udało im się tytuł obronić i ponownie zostały klubowymi mistrzyniami Wielkopolski kadetek, pokonując w finale UKS Słowian Mrowino 3 :1.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku dzięki zwycięstwu w mistrzostwach Wielkopolski te same zawodniczki awansowały do półfinału drużynowych mistrzostw Polski, w których wzięło udział 8 drużyn – po dwie najlepsze z województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego i kujawsko – pomorskiego. Ostatecznie w ubiegłym roku kadetki TTS Trzemeszno zakończyły półfinały mistrzostw Polski na miejscach 3-4, co było najlepszym wynikiem w tej kategorii wiekowej w historii tego młodego trzemeszeńskiego klubu.

W tym roku nie będzie turniejów półfinałowych, a mistrzowskie kluby z poszczególnych województw od razu zagrają w finałowym turnieju ogólnopolskim, który odbędzie się w drugiej połowie czerwca.